محل تبلیغات شما
من خودمو جاگذاشتم

متن زیر دلنوشته ای زیبا از دوست عزیزم رویا هستش
بخونید و لذت ببرید

من خودمو جا گذاشتم . این جمله رو احتمالاً از همه شنیدین . از همه جا مونده های مسیر زندگی . هممون خودمونو یه جایی گذاشتیمو و قبول کردیم که یه قسمتی از ما ها دیگه همراهمون نیومده و ترجیح داده تو همون نقطه بمونه . بمونه یا بمیره . زنده و مردش دیگه فرقی نداره چون دیگه مهم نیست . مهم اینه که هممون نصفه نیمه ایم . خنده هامون شبیه خنده ی یه دلقک شده . از همونا که اسمش خندس خودش گریه . از همونا که وقتی میاد رو لب کسی دلت می خواهد بگی نخند بابا . دلمو خون نکن .
ما نصفه نیمه ها از یه جایی به بعد دیگه برامون مهم نیس که کجای زندگی دست خودمونو ول کردیمو گذاشتیم واسه خودش بره هرجایی که میخواد ، بچرخه و خیالمون راحت بود که گم نمیشه وسط یه شب بارونی .
وقتی داری واسه رفتن زیر بارون دنبال چتر میگردی یهو به خودت میای میبینی عه . کجا رفت اونی که بوی خاک بارون خورده مثه دیونه ها می کشیدش وسط خیابون و تا ته ته گریه ی آسمون زیرش قدم می زد و به این فکر می کرد که آدمایی که چتر دستشونه آدم نیستن و هیچ بویی از زندگی نبردن . بعد یادت میاد یه شب زیر بارون دست خودتو ول کردیو گذاشتی که بره . بدون اینکه منتظره برگشتش باشی . راهیه کوچه و خیابونش کردیو از همون شب دیگه هیچ وقت در خونه رو به رویه هیشکی باز نکردی که مبادا خودت پشت در باشی . خود دیونت . همونجا می فهمی نصفه نیمه شدی . می فهمی دیگه دیونگی به قد و قوارت نمیاد . معتاد شدی . دیگه برات مهمه هوا سرد یا گرم میشه . پاییز ثابته . اخبار هواشناسی میبینی که یه وقت سرما نخوری نیوفتی گوشه ی خونه از ترس اینکه یکی نیست وقته سرفه های پشت سر همت ، یه آب بده دستت و قربون صدقه صدایه دو رگت بره .
میدونی چیو می خواهم بگم . می خواهم بگم نصفه نیمه بودن یعنی تباهی . یعنی من دیگه دیونه نیستم که وسط اتوبان وایسم و باهات داد بزنم لعنت به این دنیا . یعنی دیگه روی پل هموایی واینمیسم کنارت و بگم چند میدی خودمو از اینجا پرت کنم پایین . نصفه نیمه بودن یعنی من خودمم جا گذاشتم اون بیرونو ، همه در ها رو روش بستم .!
بعد تو انتظار داری واست بخندم ؟!
خنده هام حالا معلوم نیس زیر دست و پای کی داره بالا و پایی میشه و از کدوم کانال شهر سر در میاره . می خوام بگم از یه جایی به بعد حتی اگه دره خونه ام باز بشه اونی که از من رفته دیگه برنمی گرده . خودتو خسته نکن .
بجاش بیا بشین کنارم با هم فکر کنیم کدوم یکی از کانالای شهر الان داره ازش صدای خنده میاد . بیا . بیا بشین کنارم با هم فکر کنیم . بیا .

لحظه های زیر باران

لحظه دل انگیز زیر باران

یار مهربان گذشته ....یار از دست رفته ی امروز

یه ,نیمه ,نصفه ,یعنی ,رو ,بیا ,نصفه نیمه ,یه جایی ,بشین کنارم ,بیا بشین ,خواهم بگم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Julia's site نمداد Kathy's memory Chris's receptions کتابخانه عمومی علامه دهخدا علیرضا شمالی unretanru Stainless Steel Electrical Enclosures,Stainless Steel Trash,Electrical Cabinets Manufacturer سایت تخصصی رایانه مهندس احمدی فیزیک نظری