محل تبلیغات شما
لحظه دل انگیز زیر باران

این انشا طنز توصیف من از لحظات شیرینی است
که زیر باران سپری می کنم 
بخونید و لذت ببرید

خداوند هرچیز را به گونه ای آفریده که هم خوبی داشته باشد هم بدی واگر نتیجه ای هم داشتهباشد که. جای خود دارد. اما باید همیشه این را به یاد داشت که هیچ چیز بیحکمت نیست.

نعمت باراننعمتی است پاک و آراسته از از هر آلودگی که هرگاه دلش هوای زمین را می کند باخوشحالی و شوق فراوان به استقبالش می روم و زیر آن بالا و پایین می پرم و خودم راروی زمین گلی رها می کنم تا کامل از این نعمت بهره ببرم و در آخر به سمت خانه ومیروم چنان موش آب کشیده که چه عرض کنم همانند خرس آبکشیده ، گلی از جنگل های آمازونبه بخاری گرم خانه می چسبم و تا یک هفته حتی بیشتر از درد مریضی و سرماخوردگی بهخود می پیچم اما نا گفته نماند همیشه باید به نیمه ی پر لیوان هم نگاهی انداخت کهمتاسفانه برای من یک صدم پر لیوانه و بقیه ی آن مریضی و درد و سرماخوردگی و سردردو آن قرص ها و شربت های بد مزه و تلخ است که هر روز باید چند بار از آنها استفادهکنم و بدتر از همه مجبورم با این حال به مدرسه بروم تا از درسم عقب نمانم

با این حال آن لذتیکه زیر قطرات باران حس کردم به این همه درد به این همه درد.خب نمیارزد اما دوست داشتنی است حسی است شیرین هنگامی که قطرات سرد باران روی صورت یخزده ام میریزد و چنان لرزه ای به جانم می اندازد که دیگران فکر می کنند از فرطخوشحالی دارم بندری می رقصم اما آنها که از درون من خبر ندارند حسی که درون من استشباهت زیادی به فردی دارد که یک تشت آب سرد روی سرش خالی کنند شاید یک قطره رویصورتم باشد اما برای من حکم همان تشت آب سرد را دارد اما جدا از همه این سخنان حسخوب و دلنشینی دارد .با اینکه سرد است اما حس می کنم که تمام بدی های وجودم را باخود برده است.

به راستی که آبهم پاک است و هم پاک کننده . پاک کنی که هر گاه به زیر آن می روم سیاهی های وجودمرا پاک می کند .باران نعمتی است عزیز که قدرش را با لذت فراوان می دانم و دوستشدارم

باران اگر خوب اگر بد،اگر سرد و اگر گرم ،اگر پاک اگر پاک کن،اگر اشک فراغ اگر اشک شوق نعمت خداست وباید قدرش را دانست و از خدا بخواهیم که آن را برما کم و قطع نکند.

لحظه های زیر باران

لحظه دل انگیز زیر باران

یار مهربان گذشته ....یار از دست رفته ی امروز

باران ,پاک ,هم ,سرد ,درد ,آب ,زیر باران ,همه درد ,و سرماخوردگی ,می کنم ,این همه

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

eashagneh Gregory's page Design Fotballdrakt - Billige Fotballdrakter På Nett Factory Price مرجع آموزشی کشور شرکت تبلیغاتی پردیس طرح نفیس شهیدمحمدقنبر رحمه الله دانلود فایل صوتی حقوق - دسته‌بندی فایل صوتی حقوقی - فایل های صوتی حقوق و آزمون های حقوقی 98 تیم تجاری بروکرینگ profrextebu SarzaMin