محل تبلیغات شما
من خودمو جاگذاشتم

متن زیر دلنوشته ای زیبا از دوست عزیزم رویا هستش
بخونید و لذت ببرید

من خودمو جا گذاشتم . این جمله رو احتمالاً از همه شنیدین . از همه جا مونده های مسیر زندگی . هممون خودمونو یه جایی گذاشتیمو و قبول کردیم که یه قسمتی از ما ها دیگه همراهمون نیومده و ترجیح داده تو همون نقطه بمونه . بمونه یا بمیره . زنده و مردش دیگه فرقی نداره چون دیگه مهم نیست . مهم اینه که هممون نصفه نیمه ایم . خنده هامون شبیه خنده ی یه دلقک شده . از همونا که اسمش خندس خودش گریه . از همونا که وقتی میاد رو لب کسی دلت می خواهد بگی نخند بابا . دلمو خون نکن .
ما نصفه نیمه ها از یه جایی به بعد دیگه برامون مهم نیس که کجای زندگی دست خودمونو ول کردیمو گذاشتیم واسه خودش بره هرجایی که میخواد ، بچرخه و خیالمون راحت بود که گم نمیشه وسط یه شب بارونی .
وقتی داری واسه رفتن زیر بارون دنبال چتر میگردی یهو به خودت میای میبینی عه . کجا رفت اونی که بوی خاک بارون خورده مثه دیونه ها می کشیدش وسط خیابون و تا ته ته گریه ی آسمون زیرش قدم می زد و به این فکر می کرد که آدمایی که چتر دستشونه آدم نیستن و هیچ بویی از زندگی نبردن . بعد یادت میاد یه شب زیر بارون دست خودتو ول کردیو گذاشتی که بره . بدون اینکه منتظره برگشتش باشی . راهیه کوچه و خیابونش کردیو از همون شب دیگه هیچ وقت در خونه رو به رویه هیشکی باز نکردی که مبادا خودت پشت در باشی . خود دیونت . همونجا می فهمی نصفه نیمه شدی . می فهمی دیگه دیونگی به قد و قوارت نمیاد . معتاد شدی . دیگه برات مهمه هوا سرد یا گرم میشه . پاییز ثابته . اخبار هواشناسی میبینی که یه وقت سرما نخوری نیوفتی گوشه ی خونه از ترس اینکه یکی نیست وقته سرفه های پشت سر همت ، یه آب بده دستت و قربون صدقه صدایه دو رگت بره .
میدونی چیو می خواهم بگم . می خواهم بگم نصفه نیمه بودن یعنی تباهی . یعنی من دیگه دیونه نیستم که وسط اتوبان وایسم و باهات داد بزنم لعنت به این دنیا . یعنی دیگه روی پل هموایی واینمیسم کنارت و بگم چند میدی خودمو از اینجا پرت کنم پایین . نصفه نیمه بودن یعنی من خودمم جا گذاشتم اون بیرونو ، همه در ها رو روش بستم .!
بعد تو انتظار داری واست بخندم ؟!
خنده هام حالا معلوم نیس زیر دست و پای کی داره بالا و پایی میشه و از کدوم کانال شهر سر در میاره . می خوام بگم از یه جایی به بعد حتی اگه دره خونه ام باز بشه اونی که از من رفته دیگه برنمی گرده . خودتو خسته نکن .
بجاش بیا بشین کنارم با هم فکر کنیم کدوم یکی از کانالای شهر الان داره ازش صدای خنده میاد . بیا . بیا بشین کنارم با هم فکر کنیم . بیا .

لحظه های زیر باران

لحظه دل انگیز زیر باران

یار مهربان گذشته ....یار از دست رفته ی امروز

یه ,نیمه ,نصفه ,یعنی ,رو ,بیا ,نصفه نیمه ,یه جایی ,بشین کنارم ,بیا بشین ,خواهم بگم

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sparbaclica دفتر مطالعات و طراحی "برساو نقش" The Best MLB Minnesota Twins Jerseys Cheap On Sale. weiphinawor دوره آموزشی مکالمه زبان انگلیسی قاب بروجرد choadanriala Қуръон саодати башар Jacqueline's site خبرگزار ورزشی